Dit is seizoen 2023-2024 📣

Het nieuwe seizoen staat in de steigers

Kom meer te weten over de ontwikkelingen binnen onze club.

 

Wat is er nieuw?

👉 In het seizoen 23-24 zullen we 2 eerste elftallen in competitie hebben.
Ons A elftal blijft in 2de provinciale aantreden, en we hebben een B elftal die in 4de provinciale zal aantreden!

👉 Ter ondersteuning van onze jeugdsecretaris hebben we 2 nieuwe TVJO’s (Technisch Verantwoordelijke JeugdOpleiding)
Alain Wittocx en Jan Maes nemen deze belangrijke rol binnen de club op.

Nieuwe trainers voor onze eerste elftallen.

🏆 Christof Van Camp en Stephan Boeykens zullen komend seizoen de coach en assistent coach zijn van ons eerste elftal in 2de prov.
🏆 Johan Kets is de coach van ons eerste elftal in 4de prov.

Transfers

Voor onze beide 1é elftallen zijn er enkele nieuwe spelers en ex – jeugdspelers die terug komen.

jeugdspelers die terugkomen:
Marten Ansoms – Daan Van Damme – Robbe & Wout De Preter – Jason Van Eesbeek – Jonas Janssens – Quinten Heldens – Karel Vermeulen – Ryan Van Horenbeeck

nieuwe spelers:
Anton Wouters – Tim Bruylandt – Lode Van Den Branden – Nabil Rabhi – Ilias Van Nuffel – Jonathan Spoelders  – Yoran Verdeyen – Tijl De Boeck

Hoeveel jeugdploegen treden aan in seizoen 23-24?

U6 + U7: opleiding (dus voorlopig niet in competitie)
U8 tot en met U17: elke leeftijdsgroep met 2 ploegen in competitie

👉 dit is 16 jeugdploegen in competitie en 2 in opleiding
👉 4 seniorsploegen in competitie

 

Reeksindeling 2de prov A

2e PROVINCIAAL A
1  K.F.C. BRASSCHAAT
2  TOR DEURNE PIRATES
3  K.F.C. PUTTE A
4  K.V. HOOIKT
5  K. GROEN ROOD KATELIJNE
6  K. KALMTHOUT S.K.
7  K.V. BONHEIDEN A
8  EXCELSIOR MARIABURG
9  K.S.K. WAVRIA
10  F.C. OPPUURS
11  F.C. EKEREN
12  VC WILRIJK
13  V.C. MORTSEL O.G.
14  VERBR. ZWIJNDRECHT
15  WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING
16  SPORTING CLUB DUFFEL A

Reeksindeling 4de prov D

4e PROVINCIAAL D
1 ZENNESTER HOMBEEK
2 K.F.C. MUIZEN
3 RED BOYS ELZESTRAAT
4 K.S.K. WAVRIA B
5 S.C. MECHELEN
6 K.BERG-OP FC.BEERZEL
7 VC LEEST
8 K.V.V. DUFFEL
9 K.F.C. KATELIJNE-WAVER B
10 V.C. RIJMENAM
11 K.F.C. PUTTE B
12 S.V. GRASHEIDE
13 K.V. BONHEIDEN B
14 K.KONTICH F.C. B
15 SPORTING CLUB DUFFEL B
16 K.F.C. LINT B

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *