Paastornooi 2023: DANK-JULLIE-WEL 🙌

We blikken terug op een geslaagd tornooi.

Bedankt aan alle deelnemers!

Dit jaar namen 55 club en 88 teams deel aan het tornooi! Wat een succes. ⚽️
Bedankt aan allen die een kijkje kwamen nemen!
Het hele weekend door waren er een gezellige bende supporters op post!

Bedankt aan al onze vrijwilligers! Zonder jullie inzet was ons tornooi niet mogelijk. Het waren drukke dagen maar dankzij jullie inzet kon het tornooi op een schitterende manier plaatsvinden! Ben je gestopt bij ons toogteam in het chalet? Onvermoeibaar die bende!  Wist je dat ons activiteitencomité de volle 3 dagen heeft gekampeerd in onze friettent “De Grooten Honger” om jullie te voorzien van wat lekkers? Met of zonder kater, dit team blijft altijd jullie honger stillen! In de controlekamer werd alles in goede banen geleid door onze jeugdsecretaris, terwijl onze voorzitter, leden van de raad van bestuur en lokale gemeenteraadsleden zorgden voor een medaille voor ál onze deelnemers. ONE TEAM 💪

Zonder scheidsrechters geen tornooi, bedankt aan deze bonte bende van officials voor jullie onvoorwaardelijke steun en gefluit!

Bedankt aan alle sponsors! Zo stond Diverze weer paraat om ons te voorzien van geluid, merci!

We mochten ook enkel leuke reacties ontvangen:

Bedankt voor het leuke toernooi gisteren.
We hebben ons goed geamuseerd.

Sint Amands, Jurgen Van Zaelen.

 

Dank jullie wel voor het vlekkeloos verlopen tornooi gisteren. 
We namen deel met onze u8 en u9 en alles liep supervlot. 
Een welgemeende proficiat en dank u voor al jullie helpende handen!

Sportief Rotselaar, Koen Lefever.